Mustakivi Auto | Halored
217
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-217,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

Mustakivi Auto

Mustakivi Auto

Korralik valguslahendus algab õigest planeerimisest, tasuvusanalüüsist ja kontrollarvutustest.

Mustakivi Auto müügisaali valgustavad nüüdsest kvaliteetsed SITECO kaubamärgi LED-prožektorid, mille tarnimise eel koostasime kliendile kontrollarvutused, investeeringu tasuvusanalüüsi ja koostasime projekti paigalduseks.

LED-prožektorite paigaldus andis kliendile madalamad hoolduskulud valgustusele, kuna lisaks vähenenud energiatarbimisele, ei ole enam vajalik vahetada prožekorite valgusallikaid kõrgel lae all, mille teostamiseks on oli vaja müügisaalis nihutada näidisautosid ja tellida tõstuk koos meeskonnaga.

Efektsema valgustulemuse saavutamiseks valisime nii 40* kui ka 24* valgusnurgaga Siteco Lunis® SL-T valgustid. Siteco LED-prožektoritel on garanteeritud kõrge värviedastus, suur valgusvoog ning muidugi töökindlus.

Klienditeenindusalale paigaldasime eritellimusel valminud LED karniisi- ja rippvalgustid. Valgustite sisemuses on professionaalseks kasutuseks Osram kaubamärgi LinearLight Flex sarja LED-ribasid valgutemperatuuriga 4000K.