Coelux | Halored
959
page-template-default,page,page-id-959,page-child,parent-pageid-895,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
 

Coelux

CoeLux on 2009. aastal loodud kõrgtehnoloogia ettevõte, mille peakontor asub tuntud Como järve lähedal asuvas tehnoloogiapargis ComoNExT. Nende missiooniks on uuenduslike lahenduste väljatöötamine valgustus-, arhitektuuri- ja kinnisvaratööstuses, mille eesmärk on luua taju erakordselt laiast ruumist tänu optiliste atmosfäärinähtuste tõelise füüsilise reprodutseerimisele.

CoeLux valgustussüsteemid reprodutseerivad loodusliku päikesevalguse tõelist mõju, mis siseneb läbi integreeritud lae ava, ning realistlikut päikest ümbritsetud selge sügavsinise taevaga, mida tajutakse lõpmatus kauguses. CoeLux valgustussüsteemid taasesitavad virtuaalse kogemuse päikesest ja taevast, mille mõju keskkonnas on nii võimas, et see võib radikaalselt muuta meie ettekujutust reaalsusest. See võimaldab meil loodusliku valguse taasavastada pärismaailmas täiesti uuel ja üllataval viisil. Tulemus saavutatakse tänu ulatuslikule tööle, mille on läbi viinud teadlaste meeskond optilise füüsika, modelleerimise, keemia, materjaliteaduse, arhitektuuri ja disaini alal.